Fearless Guardians

• Grudnia 05, 2022, 15:38:40
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [Przyjęte] Podanie - Qvstra  (Przeczytany 266 razy)

Qvstra

• Gość
[Przyjęte] Podanie - Qvstra
« dnia: Sierpnia 16, 2012, 08:33:31 »

Czesc [FG]!

CZĘŚĆ I - o Tobie

1. Imię: Krystian
2. Wiek: 16
3. Miejsce zamieszkania: Skarzysko Koscielne
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Od wrzesnia zaczynam nauke w LO na profilu mat-fiz-inf
5. Zainteresowania: Interesuje sie motoryzacja, mechanika samochodowa i driftem - to sa moje glowne zainteresowania, a w przyszlosci postawilem sobie za cel starty w Drift Open. Moim hobby sa rowniez wszelkiej masci gry video. Gram prawie we wszystko, na kilku platformach. Jestem graczem konsolowym - na komputerach gra mi sie po prostu zle we wszystko co nie jest MMORPG, Skyrimem, Hirolsami 3 i BFem 3. Czasami obejze jakis film, ksiazek nie czytam prawie w ogole, a jesli juz to glownie uniwersum Metro 2033. W ostatnim czasie zaczalem ogladac Breaking Bad, ktore pozamiatalo mna konkretnie. Warto tez wspomniec tu o silowni i bieganiu, ktore staly sie czescia mojego zycia i chyba jestem od nich uzalezniony. Lubie rowniez sluchac muzyki, ale to chyba jak kazdy.
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Qvstra.1829

CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW2

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? W GW2 jeszcze nie gralem, preorder z gram.pl daje dostep do jednego dnia headstartu, a gdy mialem dostep do ostatniego BWE, musialem wyjechac.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? -
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? -
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? -
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? -

CZĘŚĆ III - o Twojej grze w GW

12. Jak długo grałeś w Guild Wars? 2067 godz. przez okres 60 miesiecy. Przez ostatnie dwa lata nie gralem prawie w ogole - GW znudzilo mi sie.
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? Pierwszy, glownie dlatego, ze moj main ciagle sie zmienial, az skonczylem na tym, ze mialem ich 6.
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? 33
15. W jakich gildiach grałeś? [BB], [PAe], [SuN], a moja ostatnia gildia w GW1 bylo [FG], do ktorego dolaczylem, gdy ponownie mialem ochote na granie w Wojny Gildii, ale pogralem z tydzien i usunalem gre z dysku.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2012, 13:59:29 wysłana przez Jan »

Visek

• Administrator
  • Użytkownik
Odp: Podanie - Qvstra
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2012, 01:15:09 »

Minimalny próg wiekowy, ale doświadczenie z "jedynki" jest w tym podaniu kluczowe.

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

PS. Załóż sobie konto na forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2012, 01:19:47 wysłana przez Visek »

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 18 zapytaniami.