Fearless Guardians

• Grudnia 04, 2022, 12:15:50
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [Przyjęte] Podanie - Largen  (Przeczytany 324 razy)

Largen

• Gość
[Przyjęte] Podanie - Largen
« dnia: Listopada 27, 2012, 02:02:01 »

Witam,
CZĘŚĆ I - o Tobie

1. Imię: Michał
2. Wiek: 16(rocznik 96)
3. Miejsce zamieszkania: Białystok
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Aktualnie uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego.
5. Zainteresowania: Bardzo lubię czytać słuchać muzyki i czytać książki(jakiś czas temu strasznie się wkręciłem w książki z uniwersum Gwiezdnych Wojen - Noce Coruscant, bardzo fajna trylogia polecam!), spotkać i spędzić czas ze znajomymi,pograć w różne gry.Te wszystkie czynności nie przeszkadzają mi też w nauce.Jestem osobą miłą, wesołą i koleżeńską.Jak to zawsze bywa(przynajmniej w moim przypadku) w nowej gildii, na początku mało mówię na TS'ie ale jak już poznam ludzi to lubię sobie pogadać i nikt nigdy na mnie nie narzekał, zawsze byłem lubiany.
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Largen.4027

CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW2

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Od premiery(akurat się złożyło, że była w moje urodziny, więc sprawiłem sobie fajny prezent)
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 115h(z czego 109 na moim Wojowniku).Tak wiem mało jak, lecz przez prawie cały październik nie miałem jak grać(strasznie zalatany byłem) ale teraz się wszystko uspokoiło i mam dużo czasu :).
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? To zależy.W weekend jestem bardzo często w domu(czasem gdzieś wyskoczę, wiadomo, nie można ciągle przy kompie siedzieć), w tygodniu to na gw2 mogę poświęcić 2-3h dziennie, głównie po 17-18(chyba, że akurat na np. następny dzień mam trochę sprawdzianów czy kartkówek to 1h na gw lub nic).
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? Wojownika świeży 80 lvl(nick Largen, tytuły hmm jeśli patrzyłem w dobrą zakładkę to aktualnie żadnych) i 8 lvl Nekromanta ale mam go tylko dlatego, żeby nikt mi nie zabrał drugiego nicku(nick: Largeen).
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? Przez chwilę byłem w Tarczownikach i Brodaczach, była fajna atmosfera, ale potem nikt nic nie organizował, gildia powoli się rozpadała, i wtedy przestałem grać na jakiś czas.Niedawno zacząłem już grać znowu i odszedłem, ponieważ nic się nie działo(przynajmniej ja nic nie zauważyłem).

CZĘŚĆ III - o Twojej grze w GW  Niestety, nie miałem okazji grać w GW.

12. Jak długo grałeś w Guild Wars? -
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? -
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? -
15. W jakich gildiach grałeś? -

Jeśli mogę to chciałbym dodać coś od siebie co może wpłynąć na rekrutację(wolę być szczery niż miało by się potem okazać to co opiszę). Wbiłem dopiero 80 lvl a jak widać kontaktu z GW1 nie miałem żadnego.Kupując GW2 myślałem, że znajdę gildię z którą razem przeżyję hmm przygody. Czasem trudno ogarnąć wszystkie aspekty danej gry a gildia, jak to gildia, pomaga. Zawsze chciałem zacząć zabawę z PVE w GW2, a w gildii zawsze to lepiej-ludzie doradzą co i jak, wezmą na wspólnego raida, potłumaczą jakie itemy i statystyki przydadzą mi się do PVE dla np. mojego Wojownika. Doradzą i pomogą też w innych sprawach. No i oczywiście jak to bywa w takich gildiach, czasem na luzie pogadają na różne tematy. Tak jestem w miarę nowym graczem w GW ale myślę, że to nic złego. Każdy od czegoś zaczynał a przy poradach ogarniętych graczy zawsze to szybciej ogarnę wszystko. No a granie samemu to nuda :). Myślę, że wasza gildia była by idealnym wyborem, nie dość, że chodziłbym na różne raidy,dungeony, eventy to jeszcze wiele bym się nauczył(nie to, że chcę was "wykorzystać").

Pozdrawiam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2012, 07:42:49 wysłana przez Visek »

Largen

• Gość
Odp: Podanie - Largen
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 27, 2012, 02:22:16 »

Tak wiem, że się trochę rozpisałem(czasem tak mam) i napisałem cechy charakteru w Zainteresowaniach za co przepraszam ale jakoś nie zauważyłem tego.Miało to być osobno :)

Pozdrawiam i przepraszam za double posta.

Bordy

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
  • Quaggan likes you!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2012, 11:55:13 »

masz konto w lolu?
/za

Zarowaaa

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
  • Geschirrspülmaschinen
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2012, 19:21:26 »

Za, ale spróbuj spoilerować SW na Team Speaku... :D

Orzech

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2012, 20:08:32 »

za

Szydol

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 27, 2012, 20:22:33 »

Za jesli masz kompletnego nwn2

Visek

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2012, 07:42:35 »

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Załóż sobie konto na forum.

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 18 zapytaniami.