Fearless Guardians

• Lutego 08, 2023, 17:25:49
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [Odrzucone] Podanie - Vean  (Przeczytany 332 razy)

Vean

• Gość
[Odrzucone] Podanie - Vean
« dnia: Lutego 13, 2013, 11:28:28 »

CZĘŚĆ I - o Tobie1. Imię: Robert2. Wiek: 203. Miejsce zamieszkania: Bytom4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Student mechatroniki 5. Zainteresowania: Tego nie jest sporo . Aktalnie moim zainteresowaniem jest Gild Wars 2 , wczesniej to bylo Lege of Legends a jeszcze wczesniej Guild Wars 1 , w którą grałem 4 lata , ale i tak dżo nie osiągnąłem bo głównie grałem pvp. po za tym interesuje sie mechanika i projektowaniem dlatego wybralem takie a nie inne stdia.6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Vean.6758CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW27. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? gre kupiłem w dzień premiery i grałem jakieś 3 tygodnie, ale przerwałem ponieważ nie sprawiało mi przjemności granie samemu. Wróciłem do gry razemz  kolegą ale jak sie okazało on jednak nie gra a mnie na tyle wciągneło ze chcalbym grać , ale do ego konieczne sa znajmosci, bo nie mozna grac nie odzywajac sie do nikogo . Gra najzwyczajniej w swiecie sie nudzi w pojedynke.8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 257 h ogólnie na koncie a 196 godzin guardianem.9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? w grze jestem codziennie . około godziny 16 a potem znoów od 21 do 24 mniej wiecej zawsze jestem.10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? Vean Deso - guardian . to jest póki co moja jedyna postać , chcialem ja najpierw do konca zbudowac przed stworzeniem nowej postaci.1. W jakich gildiach grałeś do tej pory? byłem w 3 , z czego żądnej nazwy nie pamiętam, to były malutkie guildie gdzie srednio online bylo 5 osob CZĘŚĆ III - o Twojej grze w GW 12. Jak długo grałeś w Guild Wars? pw Gw 1 gralem 4 lata , i nadal trzymam każda czesc gw. To byla 1 fajna gra ktora mnie tak soba zainteresowala, wiec nie moglem sie oprzec gw 2 i czekalem z niecierpliwoscia na premiere.... ktaora caly czas byla przeciagana. To nic, bo i tak bylo warto13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? póki co mam Gladiatora14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? nie mam żądnego, tak naprawde nie wiem co to :) mało sie znam jeszcze na gw 2
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2013, 20:51:59 wysłana przez Visek »

Orzech

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
Odp: Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2013, 15:48:02 »

/nie,  jeśli ktoś nawet się nie postarał pisząc podanie...

Jan

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2013, 00:40:40 »

Popraw podanie, a być może moje zdanie się zmieni.

Ponieważ aktualnie, zgodnie z twierdzeniem o egzystencji nie mogą spasować żadnych Twoich x-ów pasujących do zbioru P(Q)

Visek

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2013, 20:51:37 »

Podanie rozpatrzone negatywnie.

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.