Fearless Guardians

• Grudnia 04, 2022, 12:46:20
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [Przyjęte] Podanie - Sensei  (Przeczytany 265 razy)

Sensei

• Gość
[Przyjęte] Podanie - Sensei
« dnia: Września 06, 2012, 12:48:06 »

CZĘŚĆ I - o Tobie

1. Imię:Krzysztof
2. Wiek:25
3. Miejsce zamieszkania:Szczecin
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz?:Pomoc techniczna w JomSocial.com
5. Zainteresowania:II wojna światowa, wojna w vietnamie, muzyka(wszystko co dobre:)), wszelakie projekty open sourceowe(głównie Joomla), spływy kajakowe... I masę innych rzeczy :)
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce):Sensei.5148

CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW2

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2?:Od tygodnia? :)
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)?:27 godzin, ale tak jak wspomniałem w pytaniu poniżej często gęsto jestem w grze online choć niekoniecznie coś w niej robię, bo np akurat pomagam klientowi czy cokolwiek. Stąd aż 27 godzin online, a dopiero 18 lvl.
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze?Gram o naprawdę randomowych godzinach ze względu na to że moja praca pozwala mi na grę nawet podczas "bycia" w pracy :).
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz?:Skupiam się na jednej postaci, Human 18 lvl elementalist.
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? GW 2? W żadnych...

CZĘŚĆ III - o Twojej grze w GW

12. Jak długo grałeś w Guild Wars?Nie miałem styczności wcześniej w GW, jednak od wieluuu lat jestem związany z MMO. Zaczęło się 12 lat temu od Ultimy Online, potem był WoW na prywatnych serverach gdzie z pewnymi sukcesami byłem nawet raid liderem:P i inne gry...Teraz ze względu na ograniczoną pulę czasu skupiam się na grze w jedno MMO, którym ma być wlaśnie GW2.
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? 666 ... a tak szczerze to nie mam pojęcia co to nawet jest ^.^
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? Patrz punkt powyżej.
15. W jakich gildiach grałeś? Identycznie jak w punkcie 11...Czyli w żadnej.

Jeszcze kilka słów od siebie, generalnie jestem raczej niekonfliktową osobą choć nie można mnie posądzić o brak temperamentu :) od gildii oczekuje przede wszystkim zgranej paczki osób oraz tego czegoś co będzie sprawiało że będę się wśród jej członków czuł swobodnie. Ja z kolei mogę swoją osobą zaoferować oddanie i lojalność względem gildii, pod tym natomiast kryję się cała masa pomniejszych rzeczy jak pomoc w miarę możliwości we wszelakich sprawach(kontent GW jeszcze poznaję także ciężko powiedzieć na jakich płaszczyznach mogę się przydać), aktywność w codziennym życiu gildii czyli obecność na TS`ie, branie udziału w dyskusjach na forum oraz oczywiście stawianie się na eventy w samej grze. Na koniec dodam jeszcze że jeśli zaszłaby taka potrzeba to mogę pomóc przy tworzeniu strony WWW gildii, choć nie chcę aby potraktowano to jako "kartę przetargową" :). No, to tyle..Pozdrawiam i czekam na waszą decyzję.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2012, 17:53:45 wysłana przez Visek »

Jan

• Administrator
  • Użytkownik
Odp: Sensei - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2012, 13:48:28 »

Jestem - Za
+ coś więcej niż klepanie podania. :)

Czesio

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2012, 14:17:13 »

i'm in.

Elronders

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Września 06, 2012, 14:29:46 »

Doświadczenie ... Tak

Qon

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2012, 14:49:20 »

Oczywiście za !

Lemir

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2012, 15:16:01 »

Na tak, nic dodać, nic ująć.

Visek

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Września 06, 2012, 17:53:07 »

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Załóż sobie konto na forum.

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.