Fearless Guardians

Rekrutacja => Rekrutacja => Wątek zaczęty przez: Kosmaty w Września 19, 2012, 01:21:28

Tytuł: [Przyjęte] Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Kosmaty w Września 19, 2012, 01:21:28
 Witajcie!
 
Mam na imię Paweł i mam 19 lat. Pochodzę z Piły, byłego miasta wojewódzkiego. W tym roku ukończyłem liceum – w 1 klasie byłem na mat-fizie, w drugiej na biol-chemie z racji podjęcia decyzji o ubieganie się na studia medyczne. Jednak moją najmocniejszą stroną i tak jest matematyka. Niestety, mimo zdania matury na w miarę przyzwoitym poziomie, nie udało mi się dostać na upragnione studia, dlatego też zdecydowałem się na Inżynierię Chemiczną i Procesową na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Aktualnie jestem na etapie szukania mieszkania J
            Mam całkiem sporo zainteresowań. Jeśli chodzi o naukowe, to lubię chemię i matematykę. Lecz nie wyglądam, ani nie zachowuję się jak typowy matematyk/informatyk ;D Oprócz tego interesuję się motoryzacja, głównie motocyklową – posiadam Yamachę fzs600 z 2001 roku, na którym uczę się respektu do takich maszyn i trochę mechaniki. Jeśli chodzi o zainteresowania sportowe, to przez kilka lat trenowałem tenis ziemny, akrobatykę, a ostatnio bardzo często chodzę na basen i rolki, a w sezonie zimowym na lodowisko. W Szczecinie mam zamiar zapisać się do jakiejś ligi hokejowej. Oprócz tego od kilku lat ćwiczę na gitarze elektrycznej, klasycznej i akustycznej. Preferuję muzykę rockową lat 70-90 oraz muzykę filmową.
            W GW2 gram od kilku dni. Dopiero niedawno miałem okazję, by kupić swój egzemplarz. Moja nazwa konta to pawel.8049. Mam super-ekstra-wysoki, 11 poziom, zdobyty piękną, ludzką, nekromantką o pięknym imieniu Aylin Desai. Wiem, że jestem dopiero na początku całej gry, lecz liczę na to, że dość szybko osiągnę przyzwoity poziom, lub ktoś z was będzie levelował swoją kolejną postać – wtedy z chęcią bym się przyłączył.
            W GW grałem przez około 5 lat z, dłuższymi lub krótszymi, przerwami. Obecnie osiągnąłem 10 maksymalnych tytułów, lecz kolejne 10 jest na wykończeniu (pojedyncze vanq czy booki w EotN). Za HoM jak na razie mam 30 pkt, lecz niedługo może się to zmienić. Przez 3 lata należałem do gildii Heroes Home (HoH) będącej częścią sojuszu We Are From Poland (Pol). Niestety ostatnimi czasy sporo ludzi się wykruszyło, a gdy się loguję, to praktycznie nikogo nie ma. Mam nadzieję, że u Was o każdej porze znajdzie się kilka osób chętnych na wspólną grę ; )
            Na koniec może powiem, że jestem osobą otwartą, jednak proces ‘otwierania’ trwa u mnie jakiś czas. Zawsze potrzebuję chwilę na obeznanie się w nowej sytuacji, nowym otoczeniu, wśród nowych ludzi. Jednak po pewnym czasie żyję z nowo poznanymi ludźmi jak z kimś, kogo znałbym całe życie.
 
Liczę na pozytywne rozważenie mojego podania,
Paweł.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Visek w Września 19, 2012, 03:11:01
Rekrutacja jest zamknięta, a poziom Twojej postaci i czas gry niewielki, ale podanie napisane tak dobrze, że z chęcią zaryzykuję pod dwoma warunkami.

Pierwszy to chociaż minimalne poparcie ze strony pozostałych gildiowiczów, a drugi to Twoja świadomość, że nikt nie będzie teraz biegał z Tobą po startowych lokacjach (chyba, że sam będzie miał na to ochotę). Dlatego właśnie zadanie dolevelowania się będzie spoczywać jedynie na Tobie, np. w celu możliwości uczestniczenia w wypadach na dungeony.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Majek w Września 19, 2012, 09:40:04
Ja bym mu dał szansę. Po podaniu widać, że mu zależy, a pomoc we wbijaniu lvl też się pewnie znajdzie. W końcu sporo osób bierze się rozwijanie drugiej postaci/testowanie innych klas.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Orzech w Września 19, 2012, 14:40:59
Jak robimy czystkę to czemu nie? Za
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: August w Września 19, 2012, 15:25:15
Podanie napisane bardzo dobrze. Level w GW2 wbija się szybko więc nadgoni. Jeszcze do tego dochodzi ta czystka, więc powinno się zrobić miejsce w gildii. Ja jestem za.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Lemir w Września 19, 2012, 16:08:01
Na tak, jeśli będzie miejsce po czystce.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Zarowaaa w Września 19, 2012, 17:07:09
Za. Mało jest chętnych graczy na low level lokacje.
Tytuł: Odp: Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Visek w Września 19, 2012, 19:44:40
Podanie rozpatrzone pozytywnie.
Tytuł: Odp: [Przyjęte] Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Kosmaty w Września 19, 2012, 23:12:41
Oczywiście nie wymagam jakiejkolwiek pomocy na tak niskim levelu, poradzę sobie ;) Jak na razie mam lvl 18. Zadowolę się samym faktem, że będę miał z kim pogadać podczas gry oraz kogo zapytać, gdy czegoś nie będę wiedział.

Co teraz mam zrobić? Procedura przyjmowania do gildii jest taka sama jak w gw1? Tzn dostane zaproszenie, które mam zaakceptować?

I wielkie dzięki za pozytywne rozpatrzenie podania ! :)
Tytuł: Odp: [Przyjęte] Podanie - Paweł
Wiadomość wysłana przez: Orzech w Września 20, 2012, 08:22:08
Co teraz mam zrobić? Procedura przyjmowania do gildii jest taka sama jak w gw1? Tzn dostane zaproszenie, które mam zaakceptować?
Tak