Fearless Guardians

  • Lutego 04, 2023, 16:19:11
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Nikolai

Strony: [1]
1
Rekrutacja / Odp: Podanie - Gladie Rhedo
« dnia: Września 25, 2012, 17:33:15  »
Za, młoda krew!

2
Rekrutacja / Odp: [Przyjęte] Podanie - Nikolai
« dnia: Września 07, 2012, 10:10:23  »
- O, super, czad! A więc witam serdecznie, Kamraci! - wbiegł skocznym krokiem do holu głównego po odczytaniu wyników rekrutacji.
- Niechże wszystkie nieposłuszne istoty Tyrii drżą! - rozsiadł się na drewnianej ławie i otworzył zakorkowane wino!
- Zdrowie! - zakrzyczał podając baniak jednemu z przechodzących gildiowiczów...

3
Rekrutacja / [Przyjęte] Podanie - Nikolai
« dnia: Września 06, 2012, 18:11:23  »
Nikolai przechadzając się po mieście i rzucając okiem tu i ówdzie zatrzymał się przy tablicy ogłoszeń.
- Hmm... "Fearless Guardians" rekrutują? Ciekawie brzmi, gdzie to?
Doczytał ogłoszenie do końca, wyciągnął pióro i pilnie zanotował adres. Wstępując jeszcze po drodze do karczmy na dwa pełne jasne udał się na wskazaną ulicę. Wytarł buty i przeczesał włosy, a do ust włożył kilka liści suszonej mięty, co by oddech odświeżyć. Nieśmiało otworzył uchylone drewniane drzwi i niepewnym krokiem zmierzył do pomieszczenia "Rekrutacja". Stając przed komisją kilku postaci różnych ras zaczął mówić:


CZĘŚĆ I - o Tobie

1. Imię: Rafał
2. Wiek: 22
3. Miejsce zamieszkania: Grodzisk Mazowiecki
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Studiuję dziennie na warszawskiej SGGW Turystykę i Rekreację, licencjat obroniony, więc lada chwila ruszamy na IV rok. Zajmuję się rodzinną kawiarnią - menadżeruję/robię drinki/kelneruję.
5. Zainteresowania: Tanie latanie, backpacking, inne formy podróżowania, piwo, dobre jedzenie, telefonia komórkowa, film oraz od pewnego czasu zamierzam wrócić do czynnego zainteresowania grami (kupiłem Lenovo Y580 po wielu latach na starych sprzętach, więc czas najwyższy).
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Nikolai.1503

CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW2

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Od dzisiaj.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? Chwilę, dopiero biegam, poznaję, rozglądam się.
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? O różnych porach, nie ma problemu, żeby grać cały dzień i całą noc, jeśli czas i kobieta tylko pozwolą. Od października studia, więc jeszcze więcej grania, yep? :) GW2 będzie moim podstawowym zajęciem w wolnym czasie.
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? Quamca - human thief (main)
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? W żadnej.

CZĘŚĆ III
W Guild Wars nie grałem nigdy, ale ani klimaty RPG, ani MMORPG nie są mi zupełnie obce. W przeszłości pogrywałem w kilka, m. in. Lineage II, Last Chaos, Cabal Online oraz wiele, wiele singli - lubię te klimaty bardzo. W ostatnich kilku latach sprzęt nie pozwalał mi się w nic bawić, więc trzeba nadrobić. Do gry w Guild Wars 2 przygotowuję się już pewien czas, zamierzam na poważnie się tutaj osiedlić.

- Piwka bym się napił... - Nikolaiowi zaschło w gardle i mruknął pod nosem.
- No, właśnie. Tak to się mniej więcej klaruje, proszę Panów. W świecie tym jak widać doświadczenia jeszcze nie posiadam, ale to chyba jak my wszyscy tak naprawdę? Przyszedłem tu, podanie do Was złożyć, co by mi się taka możliwość nie przepadła jak się rekrutacja nagle zamknie. Szybko się uczę, czasu poświęcać zamierzam. Wszelkie TeamSpeaki i inne asurowe wynalazki jak najbardziej posiadam i z ogromną chęcią się będę łączył! Noo... - podrapał się po głowie.
- To ja uciekam polatać trochę po okolicy, jakieś piwo wypić i komuś może dołożyć, a swoje losy zostawiam w Waszych rękach! - ukłonił się i odwrócił na pięcie.
- No, do zobaczenia! Jak coś to dzwońcie... - rzucił na wyjściu.


Strony: [1]

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 18 zapytaniami.