Fearless Guardians

• Grudnia 04, 2022, 05:25:59
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [Przyjęte] Podanie grupowe - Arge, Banzai, Givo, Balack  (Przeczytany 405 razy)

Arge

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
[Przyjęte] Podanie grupowe - Arge, Banzai, Givo, Balack
« dnia: Września 04, 2012, 18:34:53 »

CZĘŚĆ I - o Tobie
1. Imię: Mateusz
2. Wiek: 22
3. Miejsce zamieszkania: Warszawa
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Studiuję - magisterka na AWF
5. Zainteresowania: Siatkówka, Książki (fantasy i fantastyka ostatnio), Gry komputerowe (wiadomo, bez tego by nas tu nie było), Muzyka (gitara)
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Arge.1907

CZĘŚĆ II - o Twojej grze w GW2
7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Od czasu pierwszej bety. Nie mogłem uczestniczyć w ostatniej otwartej tylko.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 74h all characters
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? Do października stosunkowo często - później będzie różnie, zapewne wieczorami

10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? Argea (50) - ranger (main); Brawur - warrior (początki)
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? ---

CZĘŚĆ III - o Twojej grze w GW
12. Jak długo grałeś w Guild Wars? Od którejś bety - potem przez wszystkie części aż po EoTN, lecz w tym ostatnim grałem już rzadziej niż przy poprzednich częściach.
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? Ja indywidualnie niewiele - może wsparłem trochę Banzaia (ale o tym wraz z wyjaśnieniem później)
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? ---
15. W jakich gildiach grałeś? Rycerze Przeznaczenia (RP), Sami Swoi (SS), Polskie Wydawnictwo Naukowe (PwN)

CZĘŚĆ I - o Tobie

1. Imię: Maciek
2. Wiek: 22
3. Miejsce zamieszkania: Warszawa
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Student AWFu w Warszawie - 4 rok
5. Zainteresowania: Sport (siatkówka z p. ręczna na czele), Ksiażki, Gry komputerowe
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Banzai.7241

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Od pierwszego Open BWE do tej pory.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 58h wszystkimi postaciami
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? Tak jak Arge - póki październik nie zagoni mnie na uczelnię, będę online częściej niż tylko wieczorami.
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz?Banzaii (42) - gurdian (main); Thrass - necro (początek)

12. Jak długo grałeś w Guild Wars? Tak jak Arge - od bety, nie pamiętam której, aż do końca
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? Closer to the Stars
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? 30/50
15. W jakich gildiach grałeś? Rycerze Przeznaczenia (RP), Sami Swoi (SS), Polskie Wydawnictwo Naukowe (PwN)

Gwoli wyjaśnienia kwesti GW1 - Arge i ja jeśteśmy braćmi. Konto w gw mieliśmy jedno wspólne, dlatego tylko jeden z nas ma profity wynikające z homu. Jako, że poświęciłem temu mnóstwo czasu, mi to przypadło w udziale.

CZĘŚĆ I - o Tobie
1. Imię: Kornel
2. Wiek: 17 (w listopadzie tego roku 18)
3. Miejsce zamieszkania: Turza, mała wioska w małopolskim
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz? Uczę się w kierunku technik informatyk, chodzę do klasy 3 tech.
5. Zainteresowania: rozrywka w wirtualnym świecie gier, szczególnie MMO, amatorskie uprawianie sportu dla samej przyjemności typu piłka nożna/siatkówka, oraz rozkoszowanie się dobrą muzyką.
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): givo.1620
7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Ostatnia beta (otwarta) lecz niestety tylko przez 1 dzień z powodu wyjazdu. Aktualnie gram od premiery.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 48h
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (16-17) do ~24:00, w weekendy jak łatwo się domyślić - częsciej ;p
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? Givoz (elem asura, aktualnie 31lvl, główna postać), Ornitolog (charr engi, 1lvl, stworzonytylko dla rezerwacji nicku), Zovig (guardian humanka, 1lvl, stworzona ot tak, żeby mieć female)
11. W jakich gildiach grałeś do tej pory? W żadnych, czekałem na tę właściwą.

12. Jak długo grałeś w Guild Wars? ----
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? ----
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? ----
15. W jakich gildiach grałeś? ----

CZĘŚĆ I - o Tobie
1. Imię: Grzesiek
2. Wiek: 18 lat
3. Miejsce zamieszkania: Ciężkowice
4. Czym się zajmujesz? Gdzie się uczysz lub pracujesz?Uczęszczam do Technikum Informatycznego
5. Zainteresowania:- sport (szczególnie motoryzacyjny)- motoryzacja (wszystko co jeździ)- muzyka (Rock\Metal)- gry komputerowe
6. Nick w grze (z czterema cyframi po kropce): Balack.5041

7. Od kiedy grasz w Guild Wars 2? Od ostatniej bety.
8. Ile czasu spędziłeś w grze do tej pory (/age)? 54h
9. Kiedy najczęściej można spotkać Cię w grze? Wieczorami po 20:00.
10. Jakie postacie i tytuły posiadasz? [main]Balacky(43)-WarriorSnopie(4)-Necromancer

12. Jak długo grałeś w Guild Wars? ---
13. Jaki poziom tytułu God Walking Amongst Mere Mortals osiągnąłeś? ---
14. Ile punktów zdobyłeś za Hall of Monuments? ---
15. W jakich gildiach grałeś? ---

Na koniec tego jakże obszernego posta napiszę parę wyjaśnień. Na pewno może to być zaskoczenie, że wstawiamy jedno podanie za 4 osoby. Niemniej jednak taki jest nasz cel - chcielibyśmy wspólnie zagrać w jednej gildii. Odkąd zaczęliśmy grę, szukaliśmy ludzi z jasno określonymi celami, kulturą i zorganizowaniem. Stwierdziliśmy, że FG może nam to zagwarantować. Z góry zaznaczę, że nie musicie się obawiać, że będziemy jakimiś outsiderami, trzymającymi się tylko swojej paczki. Przeciwnie - jesteśmy otwarci na innych - dlatego pragniemy dołączyć do Was i wspólnie odkrywać wszystkie zakamarki Tyrii Wszyscy mamy doświadczenie w grach mmo - GW, WoW, Archlord. Nieobce są nam też zasady funkcjonowania gildii. Jeśli chodzi o to, co łączy naszą grupę to sprawa ma się tak: Ja (Arge) i Banzai jesteśmy braćmi. Z Givem grałem ponad rok w jednej gildii w wowie, natomiast Balacka poznałem dopiero na gw2, a on sam dobrze zna się z Givem. To chyba z grubsza tyle. Mam nadzieję, że ilość, zarówno osób jak i słów w podaniu nie odstraszy. W razie czego chętnie odpowiemy na pytania. Piona!

EDIT:  Proszę o wybaczenie problemów z postem - wyłącznie moja wina :( już poprawiam - Arge
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2012, 14:02:17 wysłana przez Jan »

Paul

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
Odp: Podanie grupowe - Arge, Banzai, Givo, Balack
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2012, 18:56:22 »

Im dłuższe podanie tym lepiej! :) Nie widzę żadnych przeciwwskazań, jak dla mnie: witajcie. ;)

Elronders

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Września 04, 2012, 21:25:22 »

Nice jestem na TAK

Lemir

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Września 04, 2012, 21:37:21 »

Jestem na tak, tak, tak i....tak!

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Witamy w gildii!

Samug

• Gildiowicze
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Września 05, 2012, 22:18:02 »

Uau, oby więcej takich! :D

BlackRain , 2006 by Crip

Strona wygenerowana w 0.163 sekund z 21 zapytaniami.